Morley MI/D240CMO reléový modul
| MI/D240CMO
Modul slouží k přepínání napájení pro externí zařízení. Modul je vybaven dvoupólovým výstupním kontaktem pro 240 V a má ochranu proti zkratu.
Tento produkt již není v nabídce.
Jednoduchý reléový modul 240 V AC, manuálně adresovatelný pomocí otočného přepínače, obsahuje jednoduchý dvoupólový výstupní kontakt pro 240 V AC / 5 A nebo 30 V DC / 5 A, ochranu proti zkratu a nástěnnou instalační krabici, max. odběr modulu 445 μA při 24 V DC, rozměry 94 x 93 x 23 mm
Parametry
Hmotnost 0.234 kg
Potřebujete pomoc?
Nákupem to nekončí.
Pro naše zákazníky je k dispozici tým profesionálů připravených poradit telefonicky nebo e-mailem.
K dispozici jsou každý pracovní den od 8.00 do 17.00 hod.
Technická podpora
Naposledy navštívené
Archiv
FM 102 magnetický kontakt
Magnetický kontakt, hnědý plast, se samolepící přírubou, NC kontakt, rozměry 33x13x7mm, pracovní vzdálenost max. 24 mm, přívodní kabel 200mm Produkt byl vyprodán a nahrazen ...
Není skladem
FM 102
Avigilon ACC5-4TO5-STD-UPG
Upgrade Avigilon Control Standard z verze 4 na verzi 5. Upgrade je platný pro jeden server
Na objednávku
ACC5-4TO5-STD-UPG
Archiv
Entry P5614050 termografický papír pro AZ Easypark
Není skladem
P5614050
Entry STIN sloupek pro přístupové systém
Univerzální sloupek pro vjezdové systémy. Přední nerezový panel o rozměru 170 x 300 mm je určen pro umístění přístupových čteček nebo dveřních jednotek. Sloupek ...
Na objednávku
STIN
Keetec BS CAB prodlužovací kabel
Prodlužovací kabel k snímačům parkovacího asistentu BS 400 LED pro použití do předního nárazníku.
BS CAB
Sony SSC-CB565R kompatkní kamera
SSC-CB565R
IP2 SEKTOR AP pro sektorovou anténu
Bezdrátové IP AP v pásmu 5,8 GHz, přenos do 100 Mbps, pro funkčnost je nutné doobjednat IP2 Wi-Fi ANT, dosah do 2 km, exteriérové provedení, krytí IP 65, ...
IP2 SEKTOR AP
Akce
DSPPA MP835 6 zónový zesilovač
6 zónový zesilovač 350 W/100 V nebo 4 - 16 Ohm, vestavěný USB/BT přehrávač, každá zóna má vlastní regulaci hlasitosti. Potřebujete důkladně otestovat ...
Skladem
MP835
Avigilon 4C-ACC6-COR-STD-UPG licence
4C-ACC6-COR-STD-UPG
2N® 9155082 IP Verso modul Bluetooth a RFID
IP Verso modul s kombinovanou RFID čtečkou. Čtečka podporuje standardy 125 kHz, 13,56 MHz, NFC a Bluetooth.