Paradox K32LX-868 Textová LCD klávesnice
| K32LX-868
Textová LCD klávesnice pro řady SP/MG, 2-řádkový LCD displej s nastavitelným podsvícením, prohlížení událostí, programování po sekcích nebo podle MENU, režim StayD, 1 klávesnicová zóna, zabudovaná kompletní bezdrátová nadstavba RTX3 pro bezdrátové prvky MAGELLAN, kompatibilní s řadou SPECTRA SP (od verze 4.72), max. proudový odběr 120 mA, pracovní frekvence 868 MHz, zrozměry 120x140x32mm