Paradox K641LX-868 Textová LCD klávesnice
| K641LX-868
Textová LCD klávesnice se dvěma řádky, 1 klávesová zóna, 1PGM na desce, modré podsvícení, zabudovaný bezdrátový modul RTX 3, pracovní frekvence 868 MHz, max. proudový odběr 110 mA, rozměry 120x140x32mm
Tento produkt již není v nabídce.
Parametry
Výrobce Paradox
Pro systém Digiplex
Umístění Vnitřní
Klávesnice a obsluha LCD
Hmotnost 0.309 kg
Potřebujete pomoc?
Nákupem to nekončí.
Pro naše zákazníky je k dispozici tým profesionálů připravených poradit telefonicky nebo e-mailem.
K dispozici jsou každý pracovní den od 8.00 do 17.00 hod.
Technická podpora
Naposledy navštívené
NASIOL SWEATSHIRT L mikina
Mikina s logem Nasiol, velikost L.
Skladem
NASIOL SWEATSHIRT L
Avigilon ENC-4P-H264 web server 4kanálový
Skladem
ENC-4P-H264
Archiv
Entry ELMAG 280 přídržný magnet
Interiérový elektrický přídržný magnet pro povrchovou montáž disponující přídržnou silou ...
Není skladem
ELMAG 280
TOA RM-500 Y mikrofonní stanice
Mikrofonní stanice pro všeobecné hlášení, určená pro systém VX-3000. Obsahuje 3" podsvícený LCD displej. V systému lze použít maximálně 8 ks těchto stanic. ...