Paradox SD360-868 opticko-kouřový detektor
| SD360-868
Opticko kouřový detektor kouře se zabudovanou sirénou. Zařízení má zabudovanou 85dB sirénu a dosah bezdrátového vysílače až 70m. Součástí je 3V baterie s životností minimálně jeden rok. Pracovní frekvence je 868MHz.
Tento produkt již není v nabídce.
Bezdrátový detektor kouře, opticko-kouřový snímač, zabudovaná siréna, 3 V baterie součástí, dosah cca 70 m, pro MG5050/RTX3, životnost baterie min. 1 rok, hlasitost 85 dB/3 m, pracovní frekvence 868 Mhz
  • Doutnající požáry detekuje pomocí optického senzoru.
  • Tlačítko pro testování, Autoreset po odstranění původů kouře.
  • Vysoká citlivost
  • Montážní patice umožňuje rychlou instalaci.
  • Indikační LED, indikace vybití baterie.
  • Hlasitost detektoru cca 85 dB.
  • Pracovní frekvence 868 MHz
  • Odběr v klidu: 18 μA max
  • Odběr v alarmovém stavu: 18 mA max
Parametry
Výrobce Paradox
Pro systém Perfecta, Magellan, Digiplex
Detektory Stropní, Požární
Umístění Vnitřní
Hmotnost 0.217 kg
Potřebujete pomoc?
Nákupem to nekončí.
Pro naše zákazníky je k dispozici tým profesionálů připravených poradit telefonicky nebo e-mailem.
K dispozici jsou každý pracovní den od 8.00 do 17.00 hod.
Technická podpora
Naposledy navštívené
Archiv
EZS TS-414 Interiérová siréna
Nezálohovaná interiérová siréna vybavená zadním tamperem. Výkon sirény je 110dB a je ...
Není skladem
TS-414
Archiv
Avigilon VAA-1U-2TB-EU Inteligentní videoanalýza
Není skladem
VAA-1U-2TB-EU
Satel OPU-PIN sada kolíků
Sada kolíků pro uchycení desek elektroniky ke skříňkám OPU a OMI, 8 ks v balení
Skladem
OPU-PIN
Sigma EF 18-200mm-16MPx objektiv
Megapixelový objektiv Sigma s EF uchycením pro Avigilon PRO kamery - ohnisková vzdálenost 18-200 mm, F = 3.5-6.3, DC macro, rozměry 70,7 x 86,0 mm, hmotnost 430g
EF 18-200mm-16MPx
Entry DS210 klientská stanice parkovacích systémů
Na objednávku
DS210
PF-1529 5 plastový rámeček 2DIN Opel
Instalační sada 2DIN OPEL - zlatá (satin-stone)
PF-1529 5
Satel AMD-101 bezdrátový magnetický kontakt
Bezdrátový magnetický kontakt pro systém ABAX. Zařízení má dosah až 500 ...
AMD-101
Comelit 6203B handsfree audio telefon
Na objednávku
6203B
GL-624 12VDC kryt kamery
Kryt kamery - provedení světlý kov, vyhřívání 12 VDC/0,1 A (možnost dodání vyhřívání 24VAC, 0,5 A, 230 VAC), ventilátor, exteriér, rozměry 155x110x400mm, vstup pro kabel přes držák, max. velikost kamery 100x70x320mm, IP66, kompatibilní držák GL ...
GL-624 12VDC