Paradox SR150-868 vnější bezdrátová piezo-siréna
| SR150-868
Venkovní bezdrátová piezo-siréna 100dB, dvoucestná komunikace pro všechny řady ústředen Paradox MG / SP / EVO, bez nutnosti externího napájení, opt. signalizace 6 x výkonná LED, TAMPER-stržení ze stěny / demontáž krytu / vyšroubování pojistného šroubu, TAMPER možné vyřadit z klávesnice pro servis, dohled přítomnosti i stavu baterií-ústřednou i sirénou, max 4 sirény v 1 systému, dosah do 75m, bílý plast / červený kryt blikače, prac. tep.: -20°C až 50°C, rozměry 240x180x60 mm, pracovní frekvence 868MHz
Tento produkt již není v nabídce.