Pulsar AWZG2-12V5A-D vyrovnávací zálohovaný napájecí zdroj
PULSAR | AWZG2-12V5A-D
Vyrovnávací zálohovaný napájecí zdroj, 13,8 V DC, výkon zdroje 5 A / 13,8 V, proud nabíjení akumulátoru 0,5 A / 1 A / 2 A, prostor pro akumulátor TP 12 -7 / 18 / 40, optická LED signalizace napájení 230 V / výstupu DC / nabíjení akumulátoru, ochrana proti zkratu SCP, ochrana proti přetížení OLP, přepěťová ochrana OVP, ochrana akumulátoru před nadměrným vybitím UVP, technické výstupy typu OC EPS – porucha napájení, APS – porucha akumulátoru, sabotážní kontakt otevření skříňky, shoda s normou EN 50131 stupeň zabezpečení 2, shoda s normou EN60839-11: 2013 stupeň zabezpečení 2, IP 20, rozměry skříňky 335 x 385 x 173 mm
Parametry
Výstupní napětí 12 VDC, 13,8 V DC