Pulsar HPSB-12V15A-D pulzní zálohovaný napájecí zdroj
PULSAR | HPSB-12V15A-D
Pulzní zálohovaný napájecí zdroj, 13,8 V DC, výkon zdroje 15 A / 13,8 V, proud nabíjení akumulátoru 2 A / 4 A, prostor pro akumulátor TP 12-7 / 18 / 26 / 40, optická LED signalizace napájení 230 V / výstupu DC, ochrana proti zkratu SCP, ochrana proti přetížení OLP, přepěťová ochrana OVP, ochrana akumulátoru před nadměrným vybitím UVP, sabotážní kontakt otevření skříňky, IP 20, rozměry skříňky 330 x 380 x 173 mm
Parametry
Výstupní napětí 12 VDC, 13,8 V DC