Pulsar HPSB-12V5A-C zálohovaný zdroj
PULSAR | HPSB-12V5A-C
Pulzní zálohovaný napájecí zdroj, 13,8 V DC, výkon zdroje 5 A / 13,8 V, proud nabíjení akumulátoru 0,5 A / 1 A, prostor pro akumulátor TP 12-7 / 18, optická LED signalizace napájení 230 V / výstupu DC, ochrana proti zkratu SCP, ochrana proti přetížení OLP, přepěťová ochrana OVP, ochrana akumulátoru před nadměrným vybitím UVP, sabotážní kontakt otevření skříňky, IP 20, rozměry skříňky 230 x 300 x 82 mm
Parametry
Výstupní napětí 12 VDC, 13,8 V DC