Pulsar HPSG2-12V10A-D pulsní zálohovaný napájací zdroj
PULSAR | HPSG2-12V10A-D
Pulzní zálohovaný napájecí zdroj, 13,8 V DC, výkon zdroje 10 A / 13,8 V, nabíjecí proud akumulátoru 1 A / 4 A, prostor pro akumulátor TP 12-7 / 18 / 26 / 40, shoda s normou EN50131 grade 2, optická LED signalizace napájení 230 V / DC výstupu, ochrana proti zkratu SCP, ochrana proti přetížení OLP, přepěťová ochrana OVP, ochrana akumulátoru proti hlubokému vybití UVP, tamper kontakt otevření skříňky, technické výstupy – porucha AC EPS, porucha akumulátoru APS, IP 20, rozměry skříňky 330 x 380 x 173 mm
Parametry
Výstupní napětí 12 VDC, 12 V DC