Sony SNC-CH240 boxová IP kamera
| SNC-CH240
FULL HD kamera IP interiérová barevná Day / Night s mechanickým IR filtrem, 1/2.8 " CMOS Exmore čip , rozlišení 1920 x 1080 pixelů při 30 fps H.264 , max. rozlišení 1920 x 1440 px ( 3 MPx ) , varifokální objektiv 2 , 8 - 6mm , obousměrné audio, stabilizátor obrazu, duální kódování , DEPA Advanced , XDNR , vylepšená viditelnost View -DR , Easy Focus, PoE , podpora WIFI , komprese MJPEG , MPEG4, H.264 , alarm I / O 1 / 2 , BNC výstup, mic IN, audio OUT , slot na kartu CF 1x, napájení 12VDC / 24VAC , max. . 800mA , PoE , rozměry 145 x 72x 63 mm , příslušenství CD se softwarem, hmotnost 0,63 kg , doporučený kryt s držákem pro exteriérové použití GL -624 + GL 209
Tento produkt již není v nabídce.