Sony SNC-DH240 dome IP kamera
| SNC-DH240
FULL HD kamera dome IP interiérová barevná Day / Night, 1 / 3 " CMOS Exmore čip , rozlišení 1920 x 1080 pixelů při 30 fps H.264 , max. . Rozlišení 1920 x 1440 px ( 3 MPx ) , varifokální objektiv 3,1-8 , 9 mm , obousměrné audio, duální kódování , DEPA Advanced , XDNR , vylepšená viditelnost View -DR , Easy focus, Easy zoom , video komprese MJPEG , MPEG4, H.264 , alarm I / O 1 / 2 , BNC výstup, mic IN , audio OUT , ??napájení 12VDC / 24VAC , max. . 700mA , PoE , příslušenství CD se softwarem , rozměry 140 x 118 mm, hmotnost 0,75 kg , možnost objednání za poplatek v antivandal provedení ( SNC- DH240T )
Tento produkt již není v nabídce.
Archiv
Entry E D1BT bezdrátová inteligentní vložka zámku
Není skladem
E D1BT
TP-Link TL-LS105LP 5portový PoE switch
5portový PoE switch. Switch je vybaven 4x PoE porty a jedním RJ-45 portem. PoE lze využít až na vzdálenost 250 m. Celkový odběr PoE může být maximálně 41 W.