Tansa E TSO-4000D optický přístupový turniket se dvěma vstupy
| E TSO-4000D
(nelze dodat do 24 hodin).
Tento produkt již není v nabídce.
Přístupový turniket, optický, 2x vstup, 1x jednotka s optickými čidly, 10x zabudované snímače pohybu na obou stranách, čer./zel. výstražné podsvícení, emergency mód, možnost LED i akustického poplachu nebo diskrétní indikace poplachu, řídící elektronika součástí, synchronizace mezi jednotkami kabelem, kapacita průchodů 30–60 osob/min, napájení 230 V AC, pracovní teplota od 0 °C do +70 °C , IP 43, antikor AISI 304, rozměry 190 x 1000 x 815 mm, šířka průchodu 500–1500 mm, uzamykatelný prostor pro zabudování čteček, uzamykatelný prostor pro kontrolér a příslušenství, Entry kontrolér C3-200 a čtečky E KRxxx nejsou součástí, cena zahrnuje středový modul pro dva průchody, nutné kombinovat s TSO-4000S pro vytvoření průchodu
Potřebujete pomoc?
Nákupem to nekončí.
Pro naše zákazníky je k dispozici tým profesionálů připravených poradit telefonicky nebo e-mailem.
K dispozici jsou každý pracovní den od 8.00 do 17.00 hod.
Technická podpora
Naposledy navštívené
Archiv
Avigilon 4.0C-H5A-DO2 4 Mpx dome IP kamera
Dome IP kamera páté generace od kanadského výrobce Avigilon s rozlišením 4 Mpx pro venkovní použití. Kamera je osazena motor zoom objektivem 9–22 mm. Pro práci v ...
Není skladem
4.0C-H5A-DO2
Archiv
AXON net PRO POE přepěťová ochrana
Přepěťová ochrana pro IP, 10/100/1000 Mb / s., PoE, 2x RJ45 porty, jmenovité napětí Un 5V, maximální napětí Uc 6V, úroveň ochrany vodič-vodič ? 40V-1kV/µs, úroveň ...