TOA F-1000WTWP EB-Q dvoupásmový reproduktor
| F-1000WTWP EB-Q
Bílý dvoupásmový skříňový reproduktor s výkonem 15 W. Frekvenční rozsah 85 Hz - 20 kHz a citlivost 87 dB. Reproduktor má plastovou skříň, kovovou mřížku. Exteriérová montáž na omítku. Krytí IP X4.
Tento produkt již není v nabídce.
Skříňkový reproduktor dvoupásmový 15 W / 100 V, odbočky 5 W, 3 W a 1 W, citlivost 87 dB (1 W / 1 m, 500 Hz – 5 kHz), frekvenční rozsah 85 Hz – 20 kHz, vyzařovací úhel 90° x 90° (1 kHz), reproduktory 100 mm středobass a 25 mm výšky, bassreflex, push-in terminál, kovová mřížka, rozměry 130 x 200 x 130 mm, venkovní použití typ B, IP X4, černý, montáž na omítku, EN 54-24
Videa, katalogy, letáky a další materiály najdete přehledně na jednom místě ZDE.
Parametry
Výrobce TOA
Hmotnost 2.491 kg
Potřebujete pomoc?
Nákupem to nekončí.
Pro naše zákazníky je k dispozici tým profesionálů připravených poradit telefonicky nebo e-mailem.
K dispozici jsou každý pracovní den od 8.00 do 17.00 hod.
Technická podpora
Naposledy navštívené
Výprodej
Satel VYP AGATE venkovní záclonový PIR+MW detektor VYPZ01029
Záclonový venkovní drátový duální PIR+MW detektor s úzkým paprskem, aktivní IR antimasking, ...
Skladem
VYPZ01029
Archiv
SWC FV 23 Adaptér ovládání na volantu Transit, Transit Custom (18-)
Adaptér ovládání na volantu pro vozidla Ford Transit MK8 facelift, Transit-Custom MK1 facelift ...
Není skladem
SWC FV 23
Archiv
SpotterRF SP-C40-X radar pro lokalizaci pohybujících se objektů
Radar s pracovní frekvencí 10GHz pro lokalizaci pohybujících se osob a vozidel. Plocha pokrytá ...