TOA PC-245AB-EB reproduktor pro A/B linku
| PC-245AB-EB
Bílý vnitřní redundantní stropní reproduktor s výkonem 6 W pro A/B linku. Frekvenční rozsah 150 Hz - 18 kHz a citlivost 88 dB. Reproduktor má protipožární kryt, kovovou skříň, kovovou mřížku a šroubovací keramickou svorkovnici s tepelnou pojistkou. Pružinová montáž do podhledu.
Tento produkt již není v nabídce.
Stropní reproduktor redundantní pro A/B linku, 6 W / 100 V, s protipožárním krytem, odbočky 3 W, 1,5 W, citlivost 88 dB (1 W / 1 m, 500 Hz - 5 kHz), frekvenční rozsah 150 Hz - 18 kHz, vyzařovací úhel 170° (1 kHz), 2x reproduktor 120 mm / 2x transformátor, keramická svorkovnice s tepelnou pojistkou, kovová skříňka a mřížka, vnější průměr 245 mm, vnitřní použití typ A, bílý, pružinová montáž do podhledu, EN 54-24