TP-Link TL-SF1005P 5portový PoE switch
| TL-SF1005P
CCTV switch 5x 10/100 Mb/s, podpora PoE pro 4 porty, 4x PoE (IEEE802.3af / at), celkově na všechny porty max. 67 W (max. 30 W na jeden port), podpora napájení PoE kamer až do 250 m, podpora funkce priority mode, pracovní teplota od 0 °C do +40 °C, rozměry 99,8 x 98,0 x 25,0 mm
Parametry
Typ produktu Switche, Síťové prvky
Výrobce TP-Link
Provedení stolní
Management Ne
Počet portů RJ-45 5
Vlastnosti Podpora PoE, Long distance PoE 250 m
Prostředí Interiér
PoE budget do 80 W
Hmotnost 0.762 kg
Potřebujete pomoc?
Nákupem to nekončí.
Pro naše zákazníky je k dispozici tým profesionálů připravených poradit telefonicky nebo e-mailem.
K dispozici jsou každý pracovní den od 8.00 do 17.00 hod.
Technická podpora
Naposledy navštívené
Archiv
Dahua IPC-HFW5200CP kompaktní IP kamera
Není skladem
Tento produkt již není v nabídce.
IPC-HFW5200CP
Satel MIO-400 adresovatelný vstupně-výstupní modul
Cena na vyžádání
Skladem
MIO-400
Archiv
SD3 EX4A4ex Rozšiřující karta, výbušné EX prostředí
EX4A4EX je rozšiřující karta do slotu pro ústřednu ALPHA 4/8/12. Zařízení je ...
Není skladem
EX4A4ex
ic audio DL 06-130/T stropní reproduktor
Stropní reproduktor 6 W / 100 V. Reproduktor má odbočky 3 a 1,5 W. Dále reproduktor disponuje frekvenčním rozsahem 90 Hz až 15 kHz a citlivostí 87,3 dB.