Umirs PREDIX-400/24 mikrovlnná bariéra
| PREDIX-400/24
Mikrovlnná bariéra, vysílač a přijímač v sadě, pracovní frekvence 24 GHz - 24,250 GHz, (250 volitelných kanálů / krok 1 MHz, detekční šířka/výška cca 1m/1,5 m, doporučená detekční vzdálenost do 320m, komunikace s PC přes RS 485 (255 adres) software pro konfiguraci přes PC je součástí, nastavitelné režimy citlivosti nebo mód AUTO, napájení 9-36VDC, odběr 200 mA/12VDC/pár (doporučený zdroj: DR-45-24), NC reléový výstup, rozměry 95x235x100mm, venkovní použití, IP 65, pracovní teplota -40 ° C až + 60 ° C, uchycení na zeď / sloupek součástí
Tento produkt již není v nabídce.