Avigilon 1.0C-H4A-12G-B1 ALL IN ONE IP kamera
| 1.0C-H4A-12G-B1
Tento produkt již není v nabídce.
1 Mpx boxová IP kamera, interiérová, Day/Night s mechanickým IR filtrem, 1/2.8" progressive scan CMOS, rozlišení 1280 x 720 px @ max. 30 fps, citlivost 0,08 lx (F1.6) color, 0,016 lx (F1.6) B/W, motor zoom objektiv 4,7–84,6 mm / F1.6, úhel záběru 3,3°–55°, AWB, BLC, triple Exposure Ultra-WDR 120 dB, LightCatcher, inteligentní funkce, komprese H.264 (MPEG-4 Part 10/AVC), Motion JPEG, ONVIF kompatibilní, HDSM, Idle Scene mód, alarm I/O 1/1, audio I/O 1/1, Solid-State Drive (SSD) 128 GB, video výstup, napájení 12 V DC / 24 V AC, 670 mA, PoE, pracovní teplota od -10 °C do +60 °C, rozměry 168 x 76 x 67 mm, hmotnost 0,62 kg
Přečtěte si o bezkonkurenčních výhodách inteligentní videoanalýzy Avigilon
Více technických informací si přečtěte na stránce výrobce
Kompletní nabídka kamer s videoanalýzou
Komplexní řešení od společnosti Avigilon
Další videa:
www.megapixelovekamery.cz
Parametry
Konstrukce Box
Funkce pro vylepšení obrazu LightCatcher, BLC, AWB, Ultra WDR, Idle Scene
Podpora ALL IN ONE, ONVIF
Napájení Dual, 12 V DC, 24 V AC, PoE