Avigilon 320S-H4A-THC-BO12 kompaktní IP termokamera
| 320S-H4A-THC-BO12
Tento produkt již není v nabídce.
Kompaktní IP termokamera antivandal, senzor Uncooled VOx Microbolometer, rozlišení 320 x 256 px @ 8,6 fps, citlivost NETD < 60 mK, zaznamenatelný rozsah teplot od -40 °C do +225 °C, fixní objektiv 18 mm, úhel záběru 10,8° × 8,4°, 3DNR, inteligentní funkce, komprese H.264/MJPEG, HDSM SmartCodec, Idle Scene, možnost konfigurace přes Wi-Fi prostřednictvím USB Wi-Fi Adaptéru, 1x USB 2.0, ONVIF kompatibilní, alarm I/O 1/1, audio I/O 1/1, napájení 12 V DC, 667 mA, PoE, pracovní teplota od -40 °C do +65 °C, IP 66, IK 10, rozměry 126 × 281 × 91 mm, hmotnost 1,72 kg
Další videa:
www.megapixelovekamery.cz
Parametry
Napájení 24 V AC, PoE, 12 V DC
Podpora Termovize, ONVIF
Kódování H.264, MJPEG
Stupeň krytí IK 10, IP 66
Výrobce Avigilon Unity
Prostředí Exteriérová
I/O Alarm, Audio
Určení kamer Termokamery
Konstrukce Kompaktní
Funkce pro vylepšení obrazu 3DNR, Idle Scene
Inteligentní funkce Avigilon analýza
Objektiv Fixní
Typ IP kamera
Hmotnost 2.409 kg
Potřebujete pomoc?
Nákupem to nekončí.
Pro naše zákazníky je k dispozici tým profesionálů připravených poradit telefonicky nebo e-mailem.
K dispozici jsou každý pracovní den od 8.00 do 17.00 hod.
Technická podpora
Naposledy navštívené
Archiv
Dahua IPC-HFW4100EP-0360B kompaktní IP kamera
IP kompaktní kamera Dahua s HD rozlišením. Kamera využívá krytí IP66, ...
Není skladem
IPC-HFW4100EP-0360B
TOA BS-678 skříňkový reproduktor
Skříňkový reproduktor 6 W / 100 V, citlivost 94 dB (1 W / 1 m), frekvenční rozsah 150 Hz – 20 kHz, barva bílá. Dovolená montáž vertikálně i horizontálně (na strop ...