Avigilon 320S-H4A-THC-BO24 kompaktní IP termokamera
| 320S-H4A-THC-BO24
Tento produkt již není v nabídce.
Kompaktní IP termokamera antivandal, senzor Uncooled VOx Microbolometer, rozlišení 320 x 256 px @ 8,6 fps, citlivost NETD < 60 mK, zaznamenatelný rozsah teplot od -40 °C do +225 °C, fixní objektiv 9,1 mm, úhel záběru 21,6° × 17°, 3DNR, inteligentní funkce, komprese H.264/MJPEG, HDSM SmartCodec, Idle Scene, možnost konfigurace přes Wi-Fi prostřednictvím USB Wi-Fi Adaptéru, 1x USB 2.0, ONVIF kompatibilní, alarm I/O 1/1, audio I/O 1/1, napájení 12 V DC, 667 mA, PoE, pracovní teplota od -40 °C do +65 °C, IP 66, IK 10, rozměry 126 × 281 × 91 mm, hmotnost 1,72 kg
Další videa:
www.megapixelovekamery.cz
Parametry
Kódování H.264, MJPEG
I/O Alarm, Audio
Výrobce Avigilon Unity
Typ IP kamera
Prostředí Exteriérová
Napájení 12 V DC, 24 V AC, PoE
Určení kamer Termokamery
Konstrukce Kompaktní
Funkce pro vylepšení obrazu 3DNR, Idle Scene
Inteligentní funkce Avigilon analýza
Objektiv Fixní
Stupeň krytí IK 10, IP 66
Podpora ONVIF, Termovize
Hmotnost 2.382 kg
Potřebujete pomoc?
Nákupem to nekončí.
Pro naše zákazníky je k dispozici tým profesionálů připravených poradit telefonicky nebo e-mailem.
K dispozici jsou každý pracovní den od 8.00 do 17.00 hod.
Technická podpora
Naposledy navštívené
Archiv
Michiba HL 387 LED 3D žárovka T10, bílá
LED žárovka MICHIBA s paticí T10, "3D" technologie, bílé světlo, napájení 12V, vhodná pro ...
Není skladem
HL 387
Comelit 3110/1A instalační krabice pod omítku
Instalační krabice 3110/1A pod omítku, pro 1 modul, plastová, rozměry 123,5 x 122,5 x 50,0 mm, potřebný instalační ...
Skladem
3110/1A
Archiv
Dahua HAC-HFW2200DP-B-0360B kamera HDCVI
Není skladem
HAC-HFW2200DP-B-0360B
BS ACOUSTIC MIC/Line kab 2 mikrofonní / linlkový kabel
Nesymetrický mikrofonní / linkový kabel s vysokou ohebností. Jednožílový+ měděné stínění a bavlna. Černý plášť ø 6,4 mm. ...