Avigilon 640S-H4A-THC-BO12 kompaktní IP termokamera
| 640S-H4A-THC-BO12
Tento produkt již není v nabídce.
Kompaktní IP termokamera, antivandal prevedení, senzor Uncooled VOx Microbolometer, rozlišení 640 x 512 px @ 8,6 fps, citlivost NETD < 60 mK, pozorovatelný rozsah teplot od -40 °C do +225 °C, fixní objektiv 36 mm, úhel záběru 12,2° x 9,7°, 3DNR, inteligentní funkce, komprese H.264/MJPEG, HDSM Smart Codec , Idle Scene, možnost konfigurace přes Wi-Fi prostřednictvím USB Wi-Fi adaptéru, 1x USB 2.0, ONVIF kompatibilní, alarm I/O 1/1, audio I/O 1/1, napájení 12 V DC, 750 mA, PoE, pracovní teplota od -40 °C do +65 °C, IP 67, IK 10, rozměry 126 × 281 × 91 mm, hmotnost 1,92 kg
Prostředí Exteriérová
Napájení 12 V DC, 24 V AC, PoE
Objektiv Fixní
Kódování H.264, MJPEG
I/O Alarm, Audio
Stupeň krytí IK 10, IP 67
Funkce pro vylepšení obrazu 3DNR, Idle Scene
Inteligentní funkce Avigilon analýza
Podpora ONVIF, Termovize
Hmotnost 2.68 kg
Naposledy navštívené
Avigilon NVR6-STD-FORM-D-64TB-W10-EU záznamový videoserver
Na objednávku
NVR6-STD-FORM-D-64TB-W10-EU
Ajax DomeCam Mini HL 5Mp/4mm White 5 Mpx dome IP kamera
Venkovní IP kamera s rozlišením 5 Mpx (2880×1620 px) a pevným objektivem 4 mm. Vybavena je inteligentním IR a WL ...