Avigilon VMA-AS3XL-24P18-EU záznamový server
| VMA-AS3XL-24P18-EU
Záznamový server, Avigilon, Rychlost záznamu: 208 Mbps, Záznamové kanály: 32 kanálů, Rychlost přehrávání: 104 Mbps, Přehrávací kanály: 16 kanálů; 4× 3,5“ SATA RAID 5, celkem 18 TB; paměť 16 GB DDR4; OS 256 GB M.2 SATA SSD, Windows 10 IoT Enterprise LTSC v21H2; 2× GbE RJ-45 (10/100/1000Base-T); 2× HDMI výstup; 24× 10/100 PoE+ (802.3at), celkem max. 360 W; Alarm I/O 4/4 24 VDC 1A výstup; 2× USB 3.0; napájení 100–240 VAC 50/60 Hz; Jediný zdroj 920 W; rozměry 313 × 335 × 44 mm, hmotnost max. 3 kg.