Avigilon VMA-AS3XL-24P24-EU záznamový server
| VMA-AS3XL-24P24-EU
Záznamový server Avigilon s rychlostí záznamu 208 Mbps a 32kanálovým nahráváním. Obsahuje 4× 3,5“ SATA disky v RAID 5 s celkovou kapacitou 24 TB. Paměť 16 GB DDR4, OS 256 GB M.2 SATA SSD, Windows 10 IoT Enterprise LTSC v21H2. K dispozici 2× GbE RJ-45 (10/100/1000Base-T), 2× HDMI výstup, 24× 10/100 PoE+ (802.3at) s max. výkonem 360 W. Alarm I/O 4/4 24 VDC 1A výstup. Dále 2× USB 3.0, napájení 100–240 VAC 50/60 Hz, jediný zdroj 920 W. Rozměry 313 × 335 × 44 mm, hmotnost max. 3 kg.