Dahua ASI1201M-MEP autonomní duální přístupová čtečka
| ASI1201M-MEP
Dahua ASI1201M-MEP je samostatná přístupová čtečka s mechanickou klávesnicí a duální čtečkou RFID karet (13,56 MHz MIFARE/DESfire EV3 a 125 kHz EM), určená pro zabezpečení vstupů v komerčních i průmyslových objektech. Umožňuje až 10 000 uživatelů, podporuje více metod ověření (karta, kód), uchovává až 100 000 záznamů a nabízí konektivitu přes TCP/IP, RS-485, napájení přes PoE nebo 12 VDC / 1,5 A. Podporuje P2P protokol. Odolné provedení (IP65 / IK08) je vhodné pro vnitřní i venkovní použití, čtečka umožňuje správu přes webové rozhraní nebo software SmartPSS Lite, včetně funkcí jako anti-passback, tamper a připojení výstupních zařízení (zámek, tlačítko, senzor). Webové rozhraní přístupové čtečky je pouze v anglickém jazyce.
Autonomní duální přístupová čtečka RFID s kódovou klávesnicí, čtení bezkontaktních karet MIFARE/DESfire EV3 13,56 MHz a EMARINE 125 kHz, kapacita 10 000 uživatelů, 10 000 karet, 100 000 záznamů, možnost připojení podružné RFID čtečky Dahua z opačné strany dveří (funkce Anti-pass back), 1× NO/NC ovládání zámku, možnost připojení odchodového tlačítka a dveřního senzoru, tamper, možnost připojení přes TCP/IP a správy pomocí přístupového softwaru SmartPSS Lite nebo webového rozhraní, podpora P2P komunikace, zvuková a LED signalizace, napájení Standard PoE nebo 12 V DC / 1,5 A (zdroj není součástí balení), krytí IP65 / IK08, plast / zinková slitina, montáž na omítku, rozměry 169,0 × 57,5 × 33,3 mm. Webové rozhraní přístupové čtečky je pouze v anglickém jazyce. 1x 12V / 500mA výstup pro napájení zámku.
Parametry
Typ produktu Autonomní čtečky
Systém ACS Dahua
Výrobce Dahua
Frekvence 13,56 MHz, 125 kHz