DAHUA ASR1101A přístupová čtečka RFID
| ASR1101A
Tento produkt již není v nabídce.
Přístupová čtečka RFID s kódovou klávesnicí, čtení bezkontaktních karet (MIFARE, 13,56MHz), RS485 komunikace (2 vodiče) s přístupovými kontroléry, zvuková a LED signalizace, napájení 100mA / 12VDC, (zdroj není součástí), IP55, interiérové použití, plast, montáž na povrch, rozměry 86x135x20mm
www.dahuatechnology.cz
Více technických informací si přečtěte na stránce výrobce.
Způsob připojení RS 485
Frekvence 13,56 MHz