Dahua CS4010-8ET-110 8portový PoE switch
| CS4010-8ET-110
Tento produkt již není v nabídce. Přejít na nový model
10portový PoE switch, 2x 10/100/1000 UpLink RJ-45, 8x 10/100 RJ-45 PoE, port č.1 90 W, port 2-8 30 W, celkem 110 W, IEEE802.3af; IEEE802.3at; Hi-PoE; IEEE802.3bt, PoE Watchdog, Long distance PoE do 250 m; L2, Manažovatelný, Cloud, DHCP Client; Rozměry: 190 x 106 x 30 mm, Hmotnost 0,5 kg, Napájení: 54 V DC, 2,22 A; pracovní teplota od -10 °C do +55 °C
Více technických informací si přečtěte na stránce výrobce.
www.dahuatechnology.cz
Parametry
Výrobce DAHUA
Vlastnosti Podpora PoE, Long distance PoE 250 m, Podpora PoE++ / 90 W
Management Ano
Provedení stolní
Prostředí Interiér
PoE budget do 150 W