Dahua DH-PLZ20C0-D 4K Megapixelový objektiv
| DH-PLZ20C0-D
Objektiv určený pro kamery s rozlišením 4K. Maximální rozlišovací schopnost je 12 Mpx.
Tento produkt již není v nabídce.
4K Megapixelový objektiv pro kamery s rozlišením do 12 Mpx, 1/1,7"- Automatatická clona, f=3.7–16 mm, F1.5
Více technických informací si přečtěte na stránce výrobce.
www.dahuatechnology.cz
Parametry
Ohnisková vzdálenost Varifokální
Použití Megapixelové kamery
Typ závitu CS
Výrobce Dahua
Hmotnost 0.327 kg
Potřebujete pomoc?
Nákupem to nekončí.
Pro naše zákazníky je k dispozici tým profesionálů připravených poradit telefonicky nebo e-mailem.
K dispozici jsou každý pracovní den od 8.00 do 17.00 hod.
Technická podpora
Naposledy navštívené
Archiv
RM LCD BDVR OPL Zrcátko s displejem, kamerou
Zpětné zrcátko se záznamníkem jízdy a integrovaným monitorem 4,3'' pro vozidla Opel, slouží k ...
Není skladem
RM LCD BDVR OPL
Satel SLIM-PIR-LUNA PIR detektor
Skladem
SLIM-PIR-LUNA
Archiv
Avigilon 2.0-H3A-DO1-IR dome IP kamera
Není skladem
2.0-H3A-DO1-IR
Avigilon 30L-H4PRO-B IP boxová kamera
30Mpx barevná IP kamera, interiérová, z nové řady HD Pro series Avigilon nabízí plynulejší obraz ...
30L-H4PRO-B
Dahua XVR5432L-4KL-I2 pentabridní videorekordér
XVR5432L-4KL-I2
Avigilon 4.0C-H5A-DO2 4 Mpx dome IP kamera
Dome IP kamera páté generace od kanadského výrobce Avigilon s rozlišením 4 Mpx pro venkovní použití. Kamera je osazena motor zoom objektivem 9–22 mm. Pro práci v ...
4.0C-H5A-DO2
Morley DST1 děrovaná aspirační trubice
Děrovaná aspirační trubice k nasávací komoře DNRE o délce 0,3 m s otvory a koncovým uzávěrem.
DST1
Satel S-1 BR magnetický kontakt povrchový
Magnetický kontakt, povrchový, hnědý, plastové provedení, NC kontakt, tamper, pracovní vzdálenost 29 mm, maximální spínaný proud 20 mA, maximální spínané napětí ...