Dahua DHL22-F600-S CCTV monitor
| DHL22-F600-S
Tento produkt již není v nabídce.
21,5" Full HD LED CCTV monitor, uzpůsobený pro využití 24 hod. / 7 dní v týdnu, max. rozlišení 1920 x 1080 px, pozorovací úhel 178°, 16,7 mil. barev, odezva 8 ms, kontrast 1000:1, jas 200 cd/m2, odezva 15 ms, 1x VGA, 1x HDMI, 1x audio vstup, reproduktor 2x 2 W, spotřeba 25 W, VESA 75, podstavec, pracovní teplota od 0 °C do +40 °C, rozměry 502,8 × 299,8 × 47,6 mm, hmotnost 3,2 kg
Více technických informací si přečtěte na stránce výrobce.
www.dahuatechnology.cz
Parametry
Výrobce DAHUA
Vstup VGA, HDMI
Úhlopříčky 22"