Dahua ESL-E026C-F elektronický štítek
| ESL-E026C-F
2,6" ESL štítek s ochranou displeje vhodný pro chladicí a mrazicí zařízení od výrobce Dahua. Technologie elektronického papíru v provedení s barvami černá a bílá. LED dioda. Široké možnosti příslušenství.
2,6", rozlišení: 152 x 296 px , Černá a Bílá, LED indikátor, ochranné sklo na displeji, rozměry: 83,0 x 41,0 x 12,4 mm, o hmotnosti: 37,7 g, pracovní teplota od –25 °C do +25 °C.