Dahua ESL-E102A-N elektronický štítek
| ESL-E102A-N
10,2" ESL štítek od výrobce Dahua. Technologie elektronického papíru v provedení s barvami černá, červená a bílá. Vyměnitelná baterie a NFC. LED dioda. Široké možnosti příslušenství.
10,2", rozlišení: 960 x 640 px, Černá, Bílá a Červená, LED indikátor, NFC, vyměnitelná baterie 4x CR2430, rozměry: 235,0 x 173,0 x 9,5 mm, o hmotnosti: 368,6 g, pracovní teplota od 0 °C do +40 °C.
Na poptávku možnost objednat bez NFC nebo ve barevném provedení Černá, Bílá a Žlutá.
Více technických informací si přečtěte na stránce výrobce.
www.dahuatechnology.cz
Potřebujete pomoc?
Nákupem to nekončí.
Pro naše zákazníky je k dispozici tým profesionálů připravených poradit telefonicky nebo e-mailem.
K dispozici jsou každý pracovní den od 8.00 do 17.00 hod.
Technická podpora
Naposledy navštívené
Archiv
Satel INT-KLCDL-BL LCD klávesnice
Není skladem
Tento produkt již není v nabídce.
INT-KLCDL-BL
Avigilon UNITY8-FACE-10 Face recognition licence
Na objednávku
UNITY8-FACE-10
Archiv
SIMPLE LPR 3LED 3 místný číselný displej
3místný číselný displej pro systémy LPR TSS, velikost číslice 134 mm, pro správnou funkčnost je nutné objednat samostatny barionet 50.