Dahua ESL-E042B-PN elektronický štítek
| ESL-E042B-PN
4,2" ESL štítek od výrobce Dahua. Technologie elektronického papíru v provedení s barvami černá, červená a bílá. Voděodolná verze, NFC. LED dioda. Široké možnosti příslušenství.
4,2", rozlišení: 400 x 300 px, Černá, Bílá a Červená, LED indikátor, NFC, voděodolnost, SLIM provedení, rozměry: 103,6 x 87,0 x 10,3 mm, o hmotnosti: 75 g, pracovní teplota od 0 °C do +40 °C.
Na poptávku možnost objednat bez NFC nebo ve barevném provedení Černá, Bílá a Žlutá.
Více technických informací si přečtěte na stránce výrobce.
www.dahuatechnology.cz
Parametry
Hmotnost 0.074 kg
Potřebujete pomoc?
Nákupem to nekončí.
Pro naše zákazníky je k dispozici tým profesionálů připravených poradit telefonicky nebo e-mailem.
K dispozici jsou každý pracovní den od 8.00 do 17.00 hod.
Technická podpora
Naposledy navštívené
Archiv
Sony SNCA-CA2 adaptér na roh
Objímka na rohovou montáž, nutné použít v kombinaci s UNI-WMB3
Není skladem
Tento produkt již není v nabídce.
SNCA-CA2
Archiv
Avigilon NVR5-VAL-ANK analytický kit
Není skladem
NVR5-VAL-ANK
Satel MP-1 modul relé
Víceúčelový ovládací reléový modul. 4 elektromagnetická napěťově ovládaná 12 V DC relé včetně 5 pojistek proti přetížení. Možné ovládání zařízení s vysokým proudovým odběrem napájených DC nebo AC napětím.