Dahua HAC-HDBW1100RP-VF-27135-S3 1 Mpx dome HDCVI kamera
| HAC-HDBW1100RP-VF-27135-S3
Tento produkt již není v nabídce.
1 Mpx dome kamera HDCVI/CVBS/AHD/TVI exteriérová antivandal, Day/Night s mechanickým IR filtrem, Smart IR LED dosvit 30 m, 1/3" CMOS, rozlišení 1280 × 720 px @ 25 fps, citlivost 0,05 lx / F1.3, 30 IRE, 0 lx IR ON, varifokální objektiv 2,7–13,5 mm / F1.3, úhel záběru 91°–25°, BLC, HLC, AWB, AGC, DWDR, DNR, OSD menu, 1x video výstup, napájení 12 V DC, 242 mA, pracovní teplota od -40 °C do +60 °C, IP 67, IK 10, rozměry ø 122 × 88,9 mm, hmotnost 0,4 kg