Dahua HAC-HDW1200EMP-A-0280B-S4 dome HDCVI kamera
| HAC-HDW1200EMP-A-0280B-S4
Tento produkt již není v nabídce.
2 Mpx Full HD dome HDCVI kamera, exteriérová, Day/Night, Smart IR LED s dosvitem 50 m, 1/2.7" CMOS, rozlišení 1920 x 1080 px @ 25 fps, citlivost 0,02 lx / F1.85, 30 IRE, 0 lx IR ON, fixní objektiv 2,8 mm, F1.85, úhel záběru 103°, BLC, HLC, AGC , DWDR, 2DNR, OSD menu, vestavěný mikrofon, 1x video výstup, napájení DC 12 V, 350 mA, pracovní teplota od -40 °C do +60 °C, IP 67, rozměry ø 106,0 × 93,7 mm, hmotnost 0,44 kg
Kamera má přepínatelný výstup HD/SD.
PROČ VYBRAT HDCVI A JAKÉ JSOU VÝHODY INSTALACE?
Příklady montáže
Montáž na strop
  • Přídavný límec s krytím IP 66 PFA130-E nebo bez IP krytí PFA139
Montáž na stěnu
Montáž na sloup
Více technických informací si přečtěte na stránce výrobce.
www.dahuatechnology.cz
Parametry
Výrobce Dahua
Typ HDCVI kamera, Analogová kamera, 4v1
Prostředí Exteriérová
Napájení 12 V DC