Dahua LM32-S200 32'' Full HD LED monitor
| LM32-S200
Tento produkt již není v nabídce.
31,5" Full HD CCTV LED monitor, max. rozlišení 1920 x 1080 px, použití 24 hodin / 7 dní v týdnu, poměr stran 16:9, pozorovací úhel 178°/178°, obnovovací frekvence 60 Hz, kontrast 1200:1, jas 350 cd/m2; vstupy: 1x VGA(D-Sub), 1x HDMI, 1x Audio, 1x RS-232, 1x USB, 2x CVBS (BNC); výstupy: 1x RS-232, 2x CVBS (BNC) 2x 2 W reproduktor; napájení 100-240 V AC 50/60 Hz, pracovní teplota od 0 °C do +50 °C, rozměry 750,7 × 455,1 × 44,0 mm, hmotnost 10 kg
Více technických informací si přečtěte na stránce výrobce.
www.dahuatechnology.cz
Parametry
Rozlišení Full HD
Výrobce DAHUA
Vstup HDMI, VGA
Použití 24/7 Ano
Úhlopříčky 32"