Dahua HAC-HFW1200RP-Z-IRE6-2712-S4 kompaktní HDCVI kamera
| HAC-HFW1200RP-Z-IRE6-2712-S4
Tento produkt již není v nabídce.
2 Mpx (Full HD) kompaktní HDCVI kamera, exteriérová, Day/Night, Smart IR LED s dosvitem 60 m, 1/2.7" CMOS, rozlišení 1920 x 1080 px @ 25 fps, citlivost 0,02 lx / F1.8, 30 IRE, 0 lx (IR ON), motor zoom objektiv 2,7–12 mm, F1.8, 5x optický zoom, úhel záběru 105,9°–33,4°, BLC, HLC, AGC, DWDR, OSD menu, 1x video výstup, napájení DC 12 V, 1000 mA, pracovní teplota od -30 °C do +60 °C, IP 67, rozměry 213,0 x 90,4 x 90,4 mm, hmotnost 0,55 kg
Kamera má přepínatelný výstup HD/SD.
Příklady montáže
Montáž na stěnu
  • Přídavný límec s krytím IP 66 PFA130-E nebo bez IP krytí PFA135
Montáž na sloup
  • Adaptér pro montáž na sloup PFA152-E
Parametry
Délka přísvitu 60 m
Typ Analogová kamera, HDCVI kamera, 4v1
Výrobce Dahua
Prostředí Exteriérová
Napájení 12 V DC