Dahua HAC-HFW1200TP-0280B-S5 2 Mpx kompaktní HDCVI kamera
| HAC-HFW1200TP-0280B-S5
Tento produkt již není v nabídce.
2 Mpx HDCVI kompaktní kamera, Day/Night, 1/2.7" CMOS, rozlišení 1920 × 1080 px, snímkování 25/30 fps, citlivost 0,02 lx / F1.9, 30 IRE, 0 lx IR on, IR přísvit s dosvitem 30 m, pevný objektiv 2,8 mm, úhel záběru (D x H x V) 119° x 101° x 54°, horizontální otáčení 0°–360°, vertikální náklon: 0°–90°, rotace: 0°–360 °, AWB, WDR DWDR, BLC, AGC, 2D NR, pracovní teplota od -40 °C do +60 °C, IP 67, napájení 12 V ±30 % DC, spotřeba max. 3,3 W (12 V DC, IR zap.), rozměry 174,5 x 72,3 x 70,6 mm, hmotnost 0,36 kg
Kamera má přepínatelný výstup HD/SD.
PROČ VYBRAT HDCVI A JAKÉ JSOU VÝHODY INSTALACE?
Výrobce Dahua
Typ HDCVI kamera, 4v1
Prostředí Exteriérová
Napájení 12 V DC
Funkce pro vylepšení obrazu BLC, AWB, AGC, 2DNR, DWDR, HLC
Stupeň krytí IP 67
Konstrukce Kompaktní
Rozlišení 2 Mpx (Full HD)
Objektiv Fixní, Fixní 2,8 mm