Dahua HAC-HFW2241TU-Z-A-27135-S2-DIP 2 Mpx HDCVI kamera
| HAC-HFW2241TU-Z-A-27135-S2-DIP
2 Mpx Starlight kompaktní HDCVI kamera, exteriérová, Day/Night, Smart IR LED s dosvitem 80 m, 1/2.8"" CMOS, rozlišení 1920 x 1080 px @ 30 fps, citlivost 0,001 lx / F1.5, 30 IRE, 0 lx (IR ON), motor zoom objektiv 2,7–13,5 mm, úhel záběru D: 131–35°, H: 108–30°, V: 56–17°, BLC, HLC, AGC, WDR, 3DNR, OSD menu, 1x video výstup, vestavěný mikrofon, napájení 12 V DC, 683 mA, pracovní teplota od -30 do +60 °C, IP 67, rozměry 244,1 × 90,4 × 90,4 mm, hmotnost 0,82 kg
Kamera má přepínatelný výstup HD/SD.
 Příklady montáže
Montáž na stěnu
  • Přídavný límec s krytím IP 66 PFA130-E nebo bez IP krytí PFA135
Montáž na sloup
  • Adaptér pro montáž na sloup PFA152-E
Parametry
Typ technologie HDCVI / 4v1 / Analog kamery
Typ produktu Kamery
Výrobce Dahua
Typ HDCVI kamera
Prostředí Exteriérová
Konstrukce Kompaktní
Napájení 12 V DC