Dahua HAC-HFW3231E-Z-DP-VP-27135-S2 2 Mpx HDCVI kamera
| HAC-HFW3231E-Z-DP-VP-27135-S2
2 Mpx Starlight kompaktní HDCVI kamera, exteriérová, antivandal, Day/Night s mechanickým IR filtrem, Smart IR LED dosvit 100 m, 1/2,8" CMOS, rozlišení 1920 × 1080 px @ 30 fps, citlivost 0,001 lx @ F1.5 (Color, 30 IRE), 0,0001 lx @ F1.5 (B/W, 30 IRE), 0 lx (Illuminator on), motor zoom objektiv 2,7–13,5 mm, úhel záběru H: 109°–30°, V: 56–17°, D: 131–35°, BLC, HLC, AWB, AGC, WDR, 3DNR, alarm I/O 1/1, audio vstup 1 (RCA), OSD menu, napájení AC 24 V/DC 12 V, spotřeba max. 14W, pracovní teplota od -30 °C do +60 °C, IP 67, IK 10, rozměry 273,2 × 95,0 × 95,0 mm, hmotnost 1,09 kg
Kamera má přepínatelný výstup HD/SD.
PROČ VYBRAT HDCVI A JAKÉ JSOU VÝHODY INSTALACE?
Parametry
Typ technologie HDCVI / 4v1 / Analog kamery
Typ produktu Kamery
Výrobce Dahua
Typ HDCVI kamera, 4v1
Prostředí Exteriérová
Konstrukce Kompaktní
Rozlišení 2 Mpx (Full HD)
Objektiv Zoom
Napájení 12 V DC, 24 V AC