Dahua HAC-ME1200A-0280P-S4 2 Mpx HDCVI kamera v PIR detektoru
| HAC-ME1200A-0280P-S4
Tento produkt již není v nabídce.
2 Mpx (Full HD) skrytá kamera HDCVI v PIR detektoru, Day/Night, 1/2,7" CMOS, rozlišení 1920 × 1080 px, snímání 25/30 snímků za sekundu, citlivost 0,02 lx / F2,4 (Color), 0,002 lx / F2,4 (B/W), fixní objektiv 2,8 mm, úhel pohledu H: 107°, AWB, AGC, BLC, HLC, DWDR, 2D, rozhraní RS-485, pracovní teplota od -10 °C do +50 °C, napájení 12 V DC ±30 %, spotřeba max. 0,8 W, rozměry 120 x 62 x 58 mm, hmotnost 0,13 kg
Kamera má přepínatelný výstup HD/SD.
Více technických informací si přečtěte na stránce výrobce.
www.dahuatechnology.cz
Parametry
Výrobce Dahua
Typ HDCVI kamera, Analogová kamera
Prostředí Interiérová
Napájení 12 V DC