Dahua IPC-HDBW2241R-ZAS-27135 2 Mpx dome IP kamera
| IPC-HDBW2241R-ZAS-27135
Tento produkt již není v nabídce.
2 Mpx Starlight IP dome kamera, exteriérová, Day/Night, Smart IR přísvit s dosvitem 40 m, 1/2.8" 2Megapixel progressive CMOS, rozlišení 1920 × 1080 px, snímkování 25/30 fps, citlivost 0,002 lx / F1.5, motorický zoom objektiv 2,7–13,5 mm, úhel záběru H: 108°–30°, V: 56°–17°, D: 131°–35°, AWB, WDR 120 dB, BLC, HLC, AGC, ROI , 3D DNR, SMD plus, komprese H.265 / H.265+ / H.264 / H.264+ / H.264B / MJPEG, ONVIF kompatibilní, RJ-45 (10/100 Base-T), slot pro MicroSD kartu max. 256 GB, pracovní teplota od -30 °C do +60 °C, IP 67, IK 10, napájení 12 V DC/PoE (802.3af), spotřeba max. 7,2 W, rozměry ø122,0 × 93,4 mm, hmotnost 0,52 kg
Příklady montáže
Montáž na strop
Montáž na stěnu
Montáž na sloup
Více technických informací si přečtěte na stránce výrobce.
www.dahuatechnology.cz
Parametry
RTMP protokol ano
Dahua série WizSense
Inteligentní funkce SMD, SMD plus, IVS (Perimetr Protection)
Kódování H.264+, MJPEG, H.264B, H.265, H.265+, H.264
Funkce pro vylepšení obrazu AWB, WDR, BLC, ROI, 3DNR, HLC, AGC
Výrobce Dahua
Délka přísvitu 40 m
Přísvit IR
Podpora karet micro SD
Prostředí Exteriérová
Napájení 12 V DC, PoE