Dahua IPC-HDBW2431RP-ZS-27135-S2 4 Mpx dome IP kamera
| IPC-HDBW2431RP-ZS-27135-S2
Tento produkt již není v nabídce.
4 Mpx dome IP Starlight kamera, Day/Night, Smart IR přísvit s dosvitem 40 m, 1/3" 4Megapixel progressive CMOS, rozlišení 2688 × 1520 px @ 20 fps, citlivost 0,008 lx @ F1,5, motorický zoom objektiv 2,7–13,5 mm, úhel záběru H: 104°–27°, V: 55°–15°, D: 124°–31°, AWB, WDR 120 dB, BLC, HLC, AGC, ROI, 3D DNR, komprese H.265 / H.265+ / H.264 / H.264+ / H.264B / MJPEG, ONVIF kompatibilní, slot na MicroSD kartu max. 256 GB, pracovní teplota od -30 °C do +60 °C, IP 67, IK 10, napájení 12 V DC, PoE (802.3af), spotřeba < 6,5 W, rozměry ø 122,0 x 88,9 mm, hmotnost 0,47 kg