Dahua IPC-HDBW2841R-ZAS-27135 8 Mpx dome IP kamera
| IPC-HDBW2841R-ZAS-27135
8 Mpx dome IP kamera, exteriérová, Day/Night, IR LED s dosvitem 40 m, 1/2.7" 8 Megapixel progressive, rozlišení 3840 x 2160 px @ 20 fps, 2688 x 1520 px @ 30 fps, citlivost 0,008 lx @ F1.5 (Color, 30 IRE), motor zoom objektiv 2,7–13,5 mm, úhel záběru: H: 113°–31°, V: 58° – 18°, D: 138° –36°, IVS, Perimeter Protection, Tripwire, Smart search, AWB, AGC, ROI, BLC, HLC, WDR, 3DNR, komprese H.265 / H.264 / H.264B / H.264H / MJPEG (Sub Stream), podpora smart codeků, ONVIF kompatibilní, slot na MicroSD kartu až 256 GB, vestavěný mikrofon, Audio I/O 1/1, Alarm I/O 1/1, RJ-45, napájení 12 V DC / PoE (802.3af), pracovní teplota od -30 do +60 °C, IP 67, rozměry ø 122,0 × 93,4 mm, hmotnost 0,51 kg
Příklady montáže
Montáž na strop
Montáž na stěnu
Montáž na sloup
Více technických informací si přečtěte na stránce výrobce.
www.dahuatechnology.cz
Parametry
Typ technologie IP kamery
Typ produktu Kamery
RTMP protokol ano
Dahua série WizSense
Funkce pro vylepšení obrazu BLC, WDR, 3DNR, HLC, ROI, AWB, AGC
Přísvit IR
Inteligentní funkce Smart search, IVS (Perimetr Protection)
Výrobce Dahua
Délka přísvitu 40 m
Prostředí Exteriérová
Napájení 12 V DC, PoE