Dahua IPC-HDBW5541E-ZE-27135-DC12AC24V 5 Mpx dome IP kamera
| IPC-HDBW5541E-ZE-27135-DC12AC24V
Tento produkt již není v nabídce.
5 Mpx Dome Starlight IP kamera, exteriérová, Day/Night s mechanickým IR filtrem, Smart IR LED s dosvitem 40 m, 1/2.7" 5 Megapixel progressive scan CMOS, rozlišení 2592 x 1944 px @ 20 fps, citlivost 0,015 lx / F1.5, motor zoom objektiv 2,7–13,5 mm / F1.5, úhel záběru 100°–28°, BLC, HLC, AWB, AGC, WDR, ROI, 3DNR, defog, inteligentní funkce, zachycení obličeje, komprese H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 / H.264H / H.264B / MJPEG, ONVIF kompatibilní, alarm I/O 1/1, audio I / O 1/1, slot na MicroSD kartu max. 256 GB, napájení 12 V DC, 24 V AC, 1033 mA, ePoE, pracovní teplota od -30 °C do +60 °C, IP 67, IK 10, podpora RTMP, rozměry ø 159,0 × 117,9 mm, hmotnost 0,95 kg
Upgradujte jednoduše firmware kamery podle našeho návodu.
Příklady montáže
Montáž na strop
Závěsná montáž na strop
Parametry
Funkce pro vylepšení obrazu ROI, Defog, Starlight, WDR, BLC, 3DNR, AWB, HLC, AGC
Přísvit IR
Inteligentní funkce Videoanalýza, Face detection, Tripwire, Intrusion, People counting
Podpora ONVIF
Podpora karet micro SD
Kódování H.264B, H.264H, MJPEG, H.264, H.264+, H.265, H.265+
Výrobce Dahua
Typ IP kamera
Prostředí Exteriérová
Konstrukce Dome
RTMP protokol ano
Rozlišení 5 Mpx
Délka přísvitu 40 m
Napájení 12 V DC, PoE, ePoE