Dahua IPC-HDBW5631RP-ZE-27135 6 Mpx dome IP kamera
| IPC-HDBW5631RP-ZE-27135
Produkt byl vyprodán a nahrazen novou řadou
Dahua IPC-HDBW5541E-ZE-27135-DC12AC24V.
Tento produkt již není v nabídce.
6 Mpx dome kamera IP exteriérová antivandal, Day/Night s mechanickým IR filtrem, Smart IR LED dosvit 50 m, 1/2,9" 6Megapixel progressive scan STARVIS™ CMOS, rozlišení 3072 × 2048 px @ 20 fps, citlivost 0,03 lx / F1.4 (Color, 1/3 s, 30 IRE), 0,3 lx / F1.4 (Color, 1/30 s, 30 IRE), 0 lx / F1.4 (IR ON), motor zoom objektiv 2,7–13,5 mm, úhel záběru 91°–27°, BLC, HLC, AWB, AGC, WDR, 3DNR, komprese H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264, videoanalýza, ONVIF kompatibilní, alarm I/O 1/1, audio I/O 1/1, slot na MicroSD kartu 128 GB, napájení DC 12 V, ePoE, 710 mA, pracovní teplota od -30 °C do +60 °C, IP 67, IK 10, rozměry ø 122,0 × 88,9 mm, hmotnost 0,5 kg
Upgradujte jednoduše firmware kamery podle našeho návodu.
Přečtěte si o výhodách ePoE kamera a switchů
Videoanalytické funkce u kamer a záznamových zařízení Dahua
Příklady montáže
Montáž na strop
Montáž na stěnu
Montáž do podhledu
  • Držák kamery do podhledu PFB200C
Montáž na sloup
Více technických informací si přečtěte na stránce výrobce.
www.dahuatechnology.cz
Parametry
Typ IP kamera
Kódování H.265, H.265+, H.264, H.264+
Podpora Slot pro paměťovou kartu, ONVIF
Prostředí Exteriérová
I/O Alarm, Audio
Rozlišení 6 Mpx
Konstrukce Dome
Napájení 12 V DC, PoE, ePoE