Dahua IPC-HDBW8241E-Z-27135 2 Mpx dome IP kamera
| IPC-HDBW8241E-Z-27135
2 Mpx kompaktní IP kamera, Day/Night, IR přísvit s dosvitem 50 m, 1/2.8" progressive scan CMOS, rozlišení 1920 × 1080 px @ 50fps, citlivost 0,006 lx / F1.6 (Color, 1/3 s, 30 IRE), 0 lx / F1.6 (IR on), motorický zoom objektiv 2,7–13,5 mm, úhel záběru H: 107,17°–31,82° / V: 56,47°–17,62°, AWB, AGC, ROI, BLC, HLC, WDR (140dB), SSA, 3D DNR, komprese H.265+ / H.264+ / H. 265 / H.264 / MJPEG (sub stream), ONVIF kompatibilní, audio I/O 1/1, alarm I/O 2/1, 1x RS-485, 1x RJ-45, slot na MicroSD kartu max. 128 GB, pracovní teplota od -30 °C do + 60 °C, IP 67, IK 10, napájení DC 12 V, PoE, spotřeba <4,4 W, rozměry 273,2 x 95,0 x 96,4 mm, hmotnost 0,96 kg
Tento produkt již není v nabídce.
Více technických informací si přečtěte na stránce výrobce.
www.dahuatechnology.cz
Parametry
Funkce pro vylepšení obrazu WDR, SSA, 3DNR, BLC, ROI, AWB, HLC, AGC
Podpora karet micro SD
Přísvit IR
Inteligentní funkce Přibylý / zapomenutý objekt, Tripwire, Intrusion
Délka přísvitu 50 m
Výrobce Dahua
Prostředí Exteriérová
Napájení 12 V DC, 24 V AC, PoE