Dahua IPC-HDW2649T-ZS-IL-27135 6 Mpx Turret IP kamera
| IPC-HDW2649T-ZS-IL-27135
6Mpx Turret kamera od společnosti Dahua. Kamera využívá krytí IP67, které ji předurčuje pro venkovní použití, a je vybavena IR i viditelným přísvitem s dosahem až 40 m. Nechybí technologie „Full Color“, inteligentní funkce a motorzoom objektiv s ohniskovou vzdáleností 2,7–13,5 mm.
Pokud tento produkt není skladem, zkuste produkt z CZ distribuce.
6Mpx dome IP kamera pro venkovní použití s funkcí Day/Night je vybavena technologií Smart IR LED a WL LED přísvitem s dosahem až 40 m. Využívá 1/2,7" 6Mpx CMOS snímač a nabízí rozlišení 3288 × 1850 px při 1–20 fps nebo 2688 × 1520 px při 1–25/30 fps. Citlivost dosahuje 0,007 lx při F1.5. Objektiv s ohniskovou vzdáleností 2,7–13,5 mm umožňuje úhel záběru H: 114°–32°, V: 58°–17°, D: 138°–36°. Kamera podporuje funkce pro kompenzaci složitých světelných podmínek – AWB, BLC, HLC, WDR 120 dB a 3DNR. Kompresní formáty zahrnují H.265, H.264, H.264H, H.264B a MJPEG (Sub Stream) s podporou Smart kodeku a RTMP. Je ONVIF kompatibilní a nabízí inteligentní funkce jako IVS (ochrana perimetru), SMD a Smart Search. Napájení je řešeno přes 12 V DC nebo PoE (802.3af), maximální spotřeba je 10,1 W. Provozní teplota se pohybuje od −30 °C do +60 °C. Krytí IP67 zajišťuje odolnost vůči povětrnostním vlivům. Rozměry kamery jsou 108,3 mm × ø 122 mm a hmotnost 0,69 kg.
Příklady montáže
Montáž na strop
  • Přídavný límec s krytím IP 66 PFA130-E
Parametry
Typ technologie IP kamery
Typ produktu Kamery
Výrobce Dahua
Typ IP kamera
Prostředí Exteriérová
Konstrukce Turret
Rozlišení 6 Mpx
Objektiv Zoom
Napájení 12 V DC, PoE