Dahua IPC-HFW1120SP-0360B kompaktní IP kamera
| IPC-HFW1120SP-0360B
Tento produkt již není v nabídce.
1,3 MPx kamera IP kompaktní exteriérová barevná Day / Night s mechanickým IR filtrem, Smart IR dosvit do 30m, 1/3” 1,3Megapixel progressive scan CMOS, 1280 x 960 px @ 25fps, citlivosť barebná 0.08Lux / F1.2, 0Lux (IR LED), objektiv 3,6 mm, úhel záběru 71° komprese H264 / MJPEG DWDR 3DNR, AWB AGC BLC HLC napájení 12VDC, 400mA PoE -30°C do 60°C IP67 rozměry ø70 × 165mm hmotnost 0,38 kg