Dahua IPC-HFW1200SP-0360B IP kamera kompaktní
| IPC-HFW1200SP-0360B
Tento produkt již není v nabídce.
2 MPx kamera IP kompaktní exteriérová barevná Day/Night s mechanickým IR filtrem, Smart IR dosvit do 30m, 1/3 " CMOS čip, maximální rozlišení 1920 x 1080 px @ 25fps, citlivost barevná 0.1Lux/F1.6, 0LUX (IR LED), objektiv 3,6 mm, úhel záběru 72°, 2DNR, BLC, ONVIF, komprese H264/MJPEG, duální kódování, napájení 12VDC, 500mA, PoE, IP66, rozměry 70x66x155mm, hmotnost 0,62 kg
www.dahuatechnology.cz
Více technických informací si přečtěte na stránce výrobce.
Parametry
Hmotnost 0.6 kg
Potřebujete pomoc?
Nákupem to nekončí.
Pro naše zákazníky je k dispozici tým profesionálů připravených poradit telefonicky nebo e-mailem.
K dispozici jsou každý pracovní den od 8.00 do 17.00 hod.
Technická podpora
Naposledy navštívené
Archiv
Dahua IPC-HUM8230-L1-0280B 2 Mpx pinhole objektiv
Snímací jednotka s rozlišením 2 Mpx, určená pro skrytou montáž. Kamera má 2,8 mm objektiv a napájení je z hlavní ...
Není skladem
IPC-HUM8230-L1-0280B
Satel APS-30 S zálohovaný napájecí zdroj
Pulzní zálohovaný spínaný napájecí zdroj, 12 V DC, sumární výkon zdroje 3 A (2,5 A / 2 A pokud je připojen akumulátor), zabezpečení proti zkratu a přetížení, ...