Dahua PFS3103-1GT1ET-60 2portový POE switch
| PFS3103-1GT1ET-60
PoE switch od společnosti Dahua určený přímo pro kamerové systémy. Zařízení podporuje na všech portech normu IEEE802.3af i IEEE802.3at. Switch umožňuje připojit na všech portech maximální zátěž 60 W.
Tento produkt již není v nabídce.
2portový switch Dahua, 1x 10/100 Mbps PoE port, 1x 10/100/1000 Mbps PoE port, 1x 100/1000 Mbps SFP, DC 48–57 V, podpora Hi-PoE 60 W, IEEE802.3af, IEEE802.3at, maximální odběr celkem 60 W, bez managementu, provozní teplota od -30 °C do +60 °C, zdroj je součástí balení, rozměry 105 x 75 x 30 mm