Dahua IPC-HFW2300RP-Z IP kompaktní kamera
| IPC-HFW2300RP-Z
Tento produkt již není v nabídce.
3 MPx kamera IP kompaktní exteriérová barevná Day/Night s mechanickým IR filtrem, Smart IR dosvit do 30m, 1/ 3" progressive scan Aptina CMOS, maximální rozlišení 2048x1536 px @ 20fps, citlivost barevná 0.01Lux/F1.4, 0Lux /F1.4(IR LED), motorický zoom objektiv 2,8-12 mm, úhel záběru 92°-28°, komprese H264/MJPEG, duální kódování, DWDR, 3DNR, BLC, HLC, ONVIF, napájení 12VDC, 710mA, PoE, IP66, rozměry 213x80x72mm, hmotnost 0,65 kg
www.dahuatechnology.cz
Více technických informací si přečtěte na stránce výrobce.
Názorná ukázka využití motor zoom objektivu
Názorná ukázka funkce WDR
Názorná ukázka barevné citlivosti 0.01Lux
Parametry
Hmotnost 0.799 kg
Potřebujete pomoc?
Nákupem to nekončí.
Pro naše zákazníky je k dispozici tým profesionálů připravených poradit telefonicky nebo e-mailem.
K dispozici jsou každý pracovní den od 8.00 do 17.00 hod.
Technická podpora
Naposledy navštívené
Avigilon 8.0C-H6A-BO2-IR 8 Mpx kompaktní IP kamera
Na objednávku
8.0C-H6A-BO2-IR
Archiv
SD3 HEPHEA 244/R Napájecí zdroj 24 V DC/4 A pro rack
Napájecí zdroj 24 V DC / 4 A, plechový box, toroidní transformátor 230 V AC, indikační stavové LED, 2x jištěný výstup 24 ...
Není skladem
HEPHEA 244/R
Satel ACCO-KP2 Modul kontroléru přechodu ACCO-ACCO NET
Skladem
ACCO-KP 2
Archiv
CAL-7677894 Calearo Anténa Shark2 AM FM aktivní
Střešní anténa Shark2 AM/FM do zadní části se zesilovačem, FIAT / CHRYSLER
Není skladem
CAL-7677894
Dahua IPC-HFW4221EP-0600B 2 Mpx kompaktní IP kamera
IPC-HFW4221EP-0600B
Dahua PFA105 Hliníkový držák pro fisheye kameru
Skladem
PFA105
ic audio DL-S 25-130-T plus-EN54 stropní reproduktor
Stropní dvojpásmový reproduktor 25 W / 100 V s protipožárním krytem, moderním vzhledem, magnetickým úchytem mřížky, ...