Dahua IPC-HFW2531TP-ZS-27135 5 Mpx kompaktní IP kamera
| IPC-HFW2531TP-ZS-27135
Tento produkt již není v nabídce.
5 Mpx WDR IR Bullet Network Camera, Day/Night s mechanickým IR filtrem, Smart IR LED s dosvitem 60 m, 1/2.7" 5Megapixel progressive CMOS, rozlišení 2592 x 1944 px @ 25 fps, citlivost 0,02 lx / F1.6 (Color, 1/3 s, 30 IRE), 0,2 lx / F1.6 (Color, 1/30 s, 30 IRE), 0 lx / F1.6 (IR on), motor zoom objektiv 2,7–13,5 mm, úhel záběru H: 95°–27°, V: 70°–20°, horizontální otáčení 0°–360°, vertikální náklon 0°–90°, AWB, AGC, ROI, BLC, HLC, WDR, 3DNR, komprese H.265 / H.264H / MJPEG (Sub Stream), ONVIF kompatibilní, RJ-45, napájení DC 12 V, 1 250 mA, PoE+, IP 67, rozměry 244,1 x 79 x 75,9 mm, hmotnost 0,815 kg
Videoanalytické funkce u kamer a záznamových zařízení Dahua
Příklady montáže
Montáž na stěnu
  • Přídavný límec s krytím IP 66 PFA130-E nebo bez IP krytí PFA135
Montáž na sloup
  • Adaptér pro montáž na sloup PFA152-E
Více technických informací si přečtěte na stránce výrobce.
www.dahuatechnology.cz
Parametry
Napájení 12 V DC, PoE+